Психологія, тренування особистих якостей, розвиток особистості

Підсвідомість може все (Джон Кехо, 2015 р)
Перед тим, як щось вивчати, я «форматую» уявну область в голові під майбутні знання. Тобто дізнаюся про направлення загальні факти, де воно може стати в нагоді, як застосовується іншими. Після цього матеріал, який вивчається, ніби лягає в призначене йому місце, дуже легко запам'ятовується і попутно виникають думки про його практичне застосування. Я давно задавався питаннями самоаналізу, але книга Джона Кехо дозволила осмислити розділи самопізнання і чітко зрозуміти, які проблеми є у моєї особистості, і що потрібно робити, щоб їх вирішити. 
Раджу прочитати цю книгу до того, як займетеся самоаналізом, це суттєво скоротить час пошуку себе.

Джон Кехо. Подсознание может всё

Мотивація, життєві приклади і історії особистостей

До біса все! Берися і роби! (Річард Бренсон, 2007 р)
Перед тим, як почати шлях або роботу над своєю мрією, людина зазвичай багато думає, оцінює ризики, наслідки, намагається уявити собі кожен крок довгої дороги. Найчастіше це призводить до того, що перший крок вона так і не зробить.
Варто тільки задумати щось, і ти сотнею голосів почуєш: «У тебе це не вийде», «Це занадто складно», «Потрібно багато працювати над цим», «Навіщо тобі?» ... Знайомо, чи не так?
Я збираю у себе в голові приклади людей, які наплювали на всі ці голоси і почали щось робити. Скоро їх буде набагато більше ста і Річард Бренсон тепер - один з них, а з такою підтримкою, я впевнений, будь-які складності виявляться дрібницями.

Ричард Брэнсон. К чёрту Всё! Бери и делай