Щоденна робота над вдосконаленням чогось вимагає комплексного підходу і різнобічного аналізу ситуації. Цей проект повинен консолідувати в собі опис методів, які використовуються аналітиками по всьому світу. Ну і звичайно навчити Тебе, читачу, так само віртуозно ними володіти)

Керувати часом

Основне вміння аналітика — оптимізація часу, який він витрачає на обробку даних. Не вирішити 10 завдань зі 100, набагато краще, ніж вирішити за весь час єдине, чи не так?

Уйти в рубрику

Вивчати нове

Якщо тобі важко щось вирішити — значить хтось вже намагався вирішити це, просто йому забракло трошки терпіння. Шукай однодумців і разом у вас все вийде!)

Тут я* буду змінювати Твої погляди на життя

Аналізувати результативність

Сповіщений — значить озброєний! Якщо ти не міряєш результати, то і не дізнаєшся про зростання. Або деградацію ...

Тут є методи та приклади їх застосування

Як це працює?

Ви, напевно, бачили мотивуючі ролики, записані бізнес тренерами або успішними бізнесменами? Там вони кажуть: «Треба якомога більше думати про свою мету, тільки тоді Ви її досягнете!» Але що це означає, як саме потрібно думати — не говорить ніхто. «Міняти звички», «Приймати правильні рішення», «Зважувати ризики», — насправді все це можна досить формально описати. Аналітик — той, хто насамперед аналізує власну поведінку і результативність, на основі цього вибудовуючи стратегію і цілі. Ми постараємося на простих прикладах пояснити, на що саме потрібно звертати свою увагу)

Переходьте до розділу

Робота над собою перший крок до світу аналітики

Перш, ніж Вас допустять до управління компанією або аналізу її діяльності, доведеться довести, що Ви взагалі в змозі це робити. «Аналітичні здібності» — не приклад рядків з резюме, це спосіб життя! Насамперед про такі здібності свідчить поведінка людини. Якщо знаходите хоч щось схоже з собою — ласкаво просимо в світ аналітики!) Якщо ні — це привід задуматися, можливо Вам варто залишитися довше на цій сторінці)

Подивіться це відео прямо зараз!